top of page

about us

232 Artworks sokak sanatı olarak bilinen «Graffiti» ‘yi diğer çağdaş sanat dallarıyla modern bir bakış açısı katarak harmanlayan temelleri 2013 yılında atılan bir sanat danışmanlığı firmasıdır. Kurumsal ve aynı zamanda bireysel müşterilerimizin hayallerine yaratıcılığımızı katıp bir çok farklı alanda eşsiz bir sanat anlayışıyla dokunuyoruz. Yaratıcı çözümlerimiz farklı bakış açısı ile tanımlanır ve şekillenir, bu yüzden farklı müşteriler için yapılan her çalışma eşi benzeri olmayan bir eserdir.

 

 

Bizler birçok alandaki bilgi ve becerilerimizi bir araya getiriyoruz. Sanat ve yaratıcılık. Hayalinizde ne olursa olsun, geleneksel düşünce tarzının dışında size özel çözümler üreterek farklılaşmanızı sağlayacak profesyonel bir ekibi bir araya getiriyoruz.

 

 

Herkes dünyayı kendine özgü bir bakış açısıyla görür. Bireyler gibi kurumlar için de aynı şey geçerlidir; her birinin eşsiz, kendine has amaçları ve onlara özel üstesinden gelmek zorunda olduğu zorlukları bulunur. 232 Artworks’ deki kaynakların ölçeği, benzerlikleri bir araya getirip farklılıklarınızı ön plana çıkararak sizin dünyanızı tam bir kesinlikle yansıtabilecek her şeyi içerir. Bunu her müşterimiz için kendimizi yeniden tanımlayarak yapıyoruz. Bu nedenle bize ihtiyaç duyduğunuz bütün farklı dünyaların çeşitliliğinde bulunuyoruz.

bottom of page